wrz
25
2021

Recenzja i ocena Betclic 2021

betclic opinie

Nasza opinia wskazuje, czy Betclic jest wiarygodną firmą

Betclic to firma oferująca gry online, która została założona w 2005 roku i jest częścią ogromnej grupy firm Betclic Everest Group. Obecnie z siedzibą na Malcie i biurem w Londynie, posiada licencje na działalność w całej Unii Europejskiej, a także w Polsce.

Plusy i minusy Betclic

  • Szeroki wybór dostępnych dyscyplin sportowych
  • Korzystny bonus powitalny
  • Dobrze zaprojektowana strona
  • Duży wybór zakładów in-play
  • Standardowe kursy

W tej recenzji Betclic przyjrzymy się bliżej temu bukmacherowi i przedstawimy więcej informacji na temat jego oferty. Przyznamy także oceny Betclic za każdą kategorię recenzji.

Pierwsze wrażenie i rejestracja

Betclic

Bardzo atrakcyjna strona główna

Przy pierwszym wejściu na stronę Betclic od razu rzuca się w oczy prosty i przejrzysty wygląd strony. Kolorystyka jest biała, czerwona i czarna, bez jaskrawych odcieni, które mogłyby razić w oczy. Strona główna nie jest też zapchana zbyt wieloma animacjami i reklamami, co jest kolejnym plusem, ponieważ oznacza, że strona ładuje się szybko.

W recenzji Betclic stwierdzono również, że nawigacja po stronie jest prosta, a znalezienie rynków, sportów i informacji o firmie nie stanowi problemu. Wizerunek Ruuda Gullita pojawia się na stronie głównej, a legenda holenderskiego futbolu dodaje stronie wiarygodności i klasy. Strona sportowa posiada również sekcję popularnych zakładów, która pomaga szybciej znaleźć rynki.

Przydatna strona z wieloma pomocnymi funkcjami

Strona Betclic jest łatwa w użyciu. Jedną z przydatnych funkcji jest zakładka kalendarza na górze strony głównej. Dzięki niej możesz zobaczyć cały harmonogram wydarzeń sportowych, a także sprawdzić, które zakłady kwalifikują się do promocji Multi+ i wcześniejszego wypłacenia gotówki.

Znalezienie rynków jest również łatwe dzięki liście różnych dyscyplin sportowych po lewej stronie strony. Piłka nożna, tenis, koszykówka i hokej na lodzie mają swoje własne zakładki na górze strony, co podkreśla popularność tych dyscyplin wśród klientów Betclic.

Prosty i przyjemny proces rejestracji

Aby zarejestrować się w Betclic, musisz kliknąć na czarne pole ‘Zarejestruj się teraz’, które znajdziesz w prawym górnym rogu strony głównej. Formularz rejestracyjny jest ograniczony do jednej strony, na której podajesz swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe, a następnie wybierasz nazwę użytkownika i hasło.

Następnie musisz wybrać metodę płatności i wpłacić środki na swoje konto. Minimalny depozyt jaki możesz wpłacić to £8. Po zakończeniu tej części procesu, możesz zacząć obstawiać.

Oferta Bonusowa

Betclic Bonus

Zwiększ wygrane z akumulatora korzystając z bonusu Multi+

W Betclic nie ma bonusu powitalnego przeznaczonego specjalnie dla nowych klientów. Miejmy nadzieję, że Betclic wkrótce zmieni tę sytuację i zaoferuje coś, co zachęci Cię do rejestracji konta w odpowiednim czasie. Jest jednak bonus, który jest dostępny dla wszystkich obecnych klientów Betclic. Jest to bonus Multi+.

Jak możesz się domyślić po jego nazwie, jest to bonus, który dodaje wartość do zakładów wielokrotnych. Jeśli lubisz obstawiać zakłady akumulowane, to jest to bonus dla Ciebie. Jego działanie polega na zwiększeniu Twoich wygranych o pewien procent w zależności od liczby selekcji w Twoim akumulatorze. Wynosi on od 5% w przypadku udanych zakładów akumulacyjnych z pięcioma selekcjami, aż do 100% w przypadku zakładów z 16 lub więcej selekcjami.

Bonus dla graczy, którzy stawiają z rozwagą i precyzją

betclic football

Bonus Multi+ jest zatem bonusem dla wszystkich klientów, nie tylko dla tych nowych. Oczywiście, nowi klienci mogą rozpocząć obstawianie od rozsądnego wykorzystania bonusu, ale tak naprawdę nie jest to bonus powitalny jako taki. Niemniej jednak, oferuje on dobrą potencjalną wartość i nie ma żadnych wymagań odnośnie zakładów do spełnienia. Oferuje on prawdziwą gotówkę i jest zależny od twoich umiejętności jako gracza, aby działał dla ciebie jak najlepiej. Nagradza graczy, którzy poświęcają czas na badania i planowanie swoich zakładów.

Jeśli chcesz otrzymać dopasowany bonus od depozytu o wartości do 200€, musisz zarejestrować się jako klient kasyna w Betclic. Możesz dowiedzieć się więcej o usługach kasyna na tej stronie, czytając recenzję kasyna Betclic, ponieważ gry kasynowe są trochę poza zakresem tego artykułu.

Bonus nie jest zły, ale nie oferuje zbyt wiele korzyści nowym klientom, jak na przykład dodatkowe zakłady czy kredyty bonusowe. Jest on jednak przyjemny i prosty, i możesz z niego korzystać przez cały czas korzystania z usług tej firmy. W tej kategorii zdecydowaliśmy się przyznać Betclic ocenę 7 na 10.”